64
Vizyon

Yaşadığımız coğrafyanın doğal ,kültürel ve ekonomik değerinin farkında olmak.Bu değerlere sahip çıkmak. Ülkemizde ve Dünya da...

9
Belgeler

Aykut Ticaret'in Kalite ve almış olduğu marka tescil belgelerini tıklayarak görebilirsiniz.

22
Misyon

Kaliteli ürünler tedarik etmek, hızlı ve güvenli hizmet sunmak, müşteri memnuniyetini yükseltmek, bölgesel güçlü bir marka olmak..

33
Katologlar

Aykut Ticaret'in anlaşmalı olduğu markaların pdf dosyalarına tıklayarak inceleyebilirsiniz.

aykut-karasoy

Aykut Tic. İnş. Mlz.Tahh.Tur. Ltd. Şti. A. Aykut Karasoy tarafından 1998 yılında şahıs firması olarak kurulmuş, 28.11.2001 yılında Limited şirket olmuştur. İlk başladığı günden  günümüze kadar sürekli kendini geliştirip şu an Manavgat bölgesinde lider tedarikçi firma konumunda ve güçlü bir öz sermaye yapısıyla faaliyetlerine devam etmektedir. Şirketimiz , Ulusal ve uluslar arası büyük kurumsal firmaların  ürünlerini piyasaya arz etmektedir. Aynı zamanda AYKUT BETON markası ile kaliteli ve standartlara uygun hazır beton üretimi yapmaktadır. Özellikle Aykut Beton’ a olan yoğun talebi karşılayabilmek için Araç ve ekipman sayısını ihtiyaçlar doğrultusunda  artırmaktadır.

Bölgemizin Turizm bölgesi olmasından dolayı dönemsel olarak yaşanan  inşaat yapım izinleri problemlerini aşmak için ,Aykut Ticaret olarak hızlı ve kaliteli sevkiyat yapmak, müşteri memnuniyetini yüksek seviyede tutup uzun süreli ilişkiler kurmak temel prensiplerimizdendir. Şirketimizde; kaba inşaat malzemeleri (Demir, Çimento, Tuğla, Bims ve Asmolen, Kireç, Ytong, Kum;  Aykut Hazır Beton, Remmers İzolasyon Boya Yapıştırıcı Grubu ,Lafarge Alçı, ve Mozaik, Harç,Plywood vb.) satışı yapmakta olup, malzemelerin yeterli miktarda stoklarda bulundurulmasına özen göstermektedir.